Voor wie?
Deze training is voor behandelaren, begeleiders en managers werkzaam in de verslavingszorg, asielzoekersopvang, daklozenopvang, wmo-consulenten en beleidsprofessionals.

Hoe werkt het?
Wij komen bij u op bezoek (in company). Uw groep bestaat uit maximaal 12 personen. Deze training wordt verzorgd door een GGZ-professional die veel heeft gewerkt met asielzoekers en statushouders en duurt 1 dagdeel. De inhoud van onze groepstrainingen wordt afgestemd op uw maatwerkwensen en het kennisniveau en context van de deelnemers
Na deze training weet u meer over de achtergronden van de problematiek, welke middelen populair zijn, hoe de risico’s kunnen worden beperkt, hoe u het netwerk betrekt en hoe u de zorg organiseert bij een dubbele diagnose.

Kosten
Op basis van uw maatwerkvraag maken we graag een opgave van een passende vergoeding.

Contact
Wilt u meer weten over deze onze trainingen of gerelateerde diensten? Of wilt u de maatwerkmogelijkheden bespreken?
Laat uw gegevens hier achter. Binnen twee werkdagen nemen wij contact met u op.