Nieuw hoofd onderzoek
Per 1 november vervult Paul Naarding de rol van hoofd onderzoek bij GGNet. Met deze stap onderstreept GGNet het belang van onderzoek als fundament voor kwalitatief goed en toekomstgerichte ggz.
Per 1 november start Paul Naarding in de rol van hoofd onderzoek, naast zijn functie als psychiater.
Met deze aanstelling versteken wij de positie van onderzoek binnen GGNet verder en hebben we het doel om vernieuwende kennis te ontwikkelen die direct bijdraagt aan de kwaliteit van zorg voor onze patiënten.
Paul Naarding heeft een indrukwekkende staat van dienst op het gebied van wetenschappelijk onderzoek binnen de ouderen psychiatrie en een bewezen staat van dienst in het verbinden van praktijk en wetenschap.
In de rol van hoofd onderzoek zal hij verantwoordelijk zijn voor o.a.:
- Het ontwikkelen en uitvoeren van de onderzoeksstrategie van de instelling
- Het bevorderen van samenwerking met universiteiten en andere kennispartners
- Het stimuleren van innovatief en praktijkgericht onderzoek
- Het vertalen van onderzoeksresultaten naar verbeteringen in de behandelpraktijk.
Met deze stap onderstreept GGNet het belang van onderzoek als fundament voor kwalitatief goed en toekomstgerichte ggz.